(ВИДЕО) Оваа девојка направила нешто НЕВЕРОЈАТНО: Застанала на ролшуи и со ОВОЈ потег сите ги воодушевила!

Не може секој да го стори ова!
Секојдневно наоѓаме разни неверојатни работи на социјалните мрежи. Од корисни совети, преку интересни и смешни видеа, бројни предизвици, до работи што би ве натерале да се запрашате „дали е ова реално“.
Едно вакво видео привлече големо внимание од корисниците на социјалната мрежа Инстаграм, а еве и зошто.
Имено, на видеото се гледа како девојка изведува неверојатна работа. Лента е врзана за две шишиња сок, под кои поминува, но на кој начин?
Кога ќе го видите, ќе бидете воодушевени, и зошто да погледнете во видеото подолу:

Фото: Принтскрин/Instagram/ artinstic

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Дознал дека има рак па отишол кај пријател да ја избричи главата: Неговата реакција го расплакала! Ова се нарекува пријателство

Кога дознал дека има рак, Нефтали Мартин не знаел „каде удира“ и што да прави. …