(ВИДЕО) ИСКРЕНО – Принцот Хари, во интервјуто кое сите го чекаат, си ја отворил душата кај Опра: „Моја најголема грижа беше да не се повтори историјата!“

Долго најавуваното интервју на Меган Маркл и принцот Хари со најпопуларната водителка ќе се емитува во понеделник, пренесуваат странските медиуми.
Војводата и војвотката од Сасекс се очекува да откријат некои „прилично шокантни работи“. Објавените клипови како делови од интервјуто сугерираат дека ништо нема да биде „забранета“ тема во интервјуто.
Веста за големото интервју дојде откако парот објави дека очекуваат уште едно бебе и откако Бакингемската палата потврди дека Меган и Хари нема да се вратат како постар кралски тим.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)


Во инсертите што можеме да ги видиме, принцот Хари истакнал дека чувствува олеснување затоа што има сопруга покрај себе. Војводата од Сасекс рекол дека бил загрижен дека историјата ќе се повтори, пред да одлучи да се повлече од кралското семејство, со цел да се заштити себе си и семејството од „токсичната“ средина создадена од британскиот печат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) На концертот на Адел во Лас Вегас ќе можат да дојдат само луѓе кои се вакцинирани и имаат негативен тест

Обожавателите кои сакаат да присуствуваат на концертот на пејачката Адел во Лас Вегас мора да …