Рускиот астролог Василиса Володина тврди: ОВИЕ 3.ЗНАЦИ ГИ ЧЕКА ПАРИЧНА ДОБИВКА ВО МАРТ 2021. ГОДИНА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Се чини дека благосостојба чека дури три знаци на Зодијакот оваа пролет.
Проверете за кого станува збор!
Рускиот астролог Василиса Володина вели:
Можеби мислите дека треба да работите напорно, да заштедите пари и да се откажете од работите за да се збогатите? Сепак, за еден астро-знак, сосема е доволно да сонува и да верува во себе и парите ќе дојдат. Пролетта 2021 година ќе донесе значителна парична добивка за сите оние кои припаѓаат на хороскопскиот знак Риби.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Дознал дека има рак па отишол кај пријател да ја избричи главата: Неговата реакција го расплакала! Ова се нарекува пријателство

Кога дознал дека има рак, Нефтали Мартин не знаел „каде удира“ и што да прави. …