(ВИДЕО) Во продавница влегла без маска па и рекле да излезе: Тогаш почнала да ги соблекува гаќите…

Муштерија која го згрозила цел свет
Жена од Јужна Африка влегла без амска во продавница во Јоханесбург.
Брзите работници веднаш ја опколиле од сите страни, велејќи и дека мора веднаш да го напушти објектот доколку во торбата нема маска.


Жената прво протестирала мавтајќи со рацете, а потоа „се снашла“ – ја соблекла тангата и ја ставила на лицето!
Корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од ова видео.
„Уф! Ужасно! Сирот е нејзиниот сопруг или момче“,„Оваа жена навистина нема срам“,„Па, јас не би го сторила тоа дури и ако мојот живот зависи од тоа. Повеќе сакам да излезам надвор“, биле некои од коментарите на видеото.

Фото: Принтскрин/Youtube


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …