(ФОТО) ПРИКАЗНА ЗА КОЈА „БРУЈАТ“ МЕДИУМИТЕ: Не едно туку две бебиња – „Меган е бремена со близнаци!“

Додека обожавателите ширум светот со нетрпение го очекуваат големото интервју со Опра Винфри во кое кралскиот пар треба да ги открие сите сочни детали за животот на дворот, странските медиуми пишуваат дека тие исто така ќе откријат дека нивното семејство ќе се зголеми за два члена

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)


„Можеме да ви потврдиме дека Арчи наскоро ќе стане постар брат“, се зборовите што одекнаа во домашните и странските медиуми на Денот на вљубените, а 39-годишната Меган Маркл и нејзиниот три години помлад сопруг, британскиот принц Хари , повторно беа во центарот на вниманието. Колку време е Меган бремена? Како успеа да ја скрие бременоста? Што вели палатата за бременоста? Како ќе се вика идниот член на кралското семејство? Ова се само некои од прашањата за кои расправаше јавноста во последните две недели, бидејќи со нетрпение го чекаа големото интервју на семејството Сасекс со Опра Винфри, закажано за 7. март.

Но, што ако ви кажевме дека кралскиот пар не беше целосно искрен за бременоста и дека Меган цело време криеше друга, прилично голема тајна? Имено, според списанието „New Idea“, за десет дена, овој кралски пар ќе објави дека не едно – туку две деца – ќе пристигнат во семејството!
Според изворите за споменатиот медиум, поранешната актерка наводно секогаш сакала да има две девојчиња, а со оглед дека најверојатно ова ќе биде нејзината последна бременост, изворот тврди дека Сасекси сториле се за да се оствари тој сон.

Кон средината на минатата година, парот беше снимена како ја напушта зградата каде што се наоѓа поликлиниката за репродуктивна медицина, а како што е познато, процентот на повеќекратна бременост е поголем со медицинско помагање на оплодувањето. Поради горенаведеното, добро познатиот таблоид тврди дека истото им се случило и на Сасексите, кои наводно веќе го познаваат полот на новороденчето и дека станува збор за две девојчиња кои треба да им се придружат на нивниот наскоро двегодишен брат Арчи за неколку месеци.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈПОЗНАТАТА ПРЕЉУБНИЧКА ТВРДИ: Мажите изневеруваат само од една причина! Не сум јас виновна, зошто не ги чувате подобро?

„Себеси се гледам како личност која ги решава туѓите љубовни проблеми, а не како некој …