Мрачни тајни: Што прави секој знак кога никој не ги гледа

Рак
Обично сте многу силни и сигурни. Понекогаш сте и песимистични, а вашето скриено задоволство е веројатно нешто носталгично, како сентиментална играчка од детството што сè уште ја чувате во близина затоа што понекогаш едноставно не можете без неа.

Лав
Вие секогаш би сакале да бидете во центарот на вниманието, да бидете секогаш врвни, на самиот врв. Но, кога ќе се вратите дома, кога нема никој околу вас, сакате да ги соблекувате своите скапи комбинации и да влезете во најизносената тренерка.
За повеќето, ова е сосема нормално, но за Лавовите уживањето во стара облека е мало задоволство што можат да си го дозволат само кога се сами.


Девица
Девиците изгледаат секогаш подготвени за писта. Тие дефинитивно секогаш се обидуваат да изгледаат така и да бидат најдобри. Но, навечер, кога се осамени и сакаат да се релаксираат, омилено задоволство им е алкохолот.
Без разлика дали станува збор за чаша вино, виски или пиво, сакате чаша, две, затоа што тоа е најдобриот начин да се опуштите кога конечно ќе завршите со напорниот ден.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Месецот на раѓање открива каков партнер ви треба

Ѕвездите можат да откријат многу, дури и каква личност би ѝ била најпријатна на вашата …