Мрачни тајни: Што прави секој знак кога никој не ги гледа

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Времето што го поминуваме сами со себе може да варира доста од знак до знак, а некои кријат мрачни тајни кога се осамени.

Овен
Скоро секогаш сте фокусирани и решени, постојано фокусирани на целта. Сепак, понекогаш дури и зад затворени врати, сите ние само сакаме да се опуштиме, а вие потоа сакате да гледате реални шоуа.
Уживате да се сместите соло на каучот, да се опуштите и да гледате други како се натпреваруваат на ТВ, се заљубуваат или едноставно одат наоколу со куп пари.

loading...

Бик
Вие сте многу практични и сигурни. Луѓето секогаш можат да сметаат на вас. Играте според правилата. Сепак, сакате целосно да се изгубите во купување преку Интернет. Ако некој знак ужива, тоа сте дефинитивно вие … И, се разбира, сакате да го купувате сами, пишуваат на веб-страницата Žena.hr.

Близнаци
Вие сте горди на вашиот префинет вкус во уметноста и музиката. Можете понекогаш да бидете претенциозни околу тоа. Но, се случува кога сте сами, да пуштите некоја кантри песна, поп или фолк. Во секој случај, секогаш е нешто што никогаш нема да го одвртите пред другите.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО Една од најскапите СВАДБИ во светот чинела 60. милиони долари: Луксузот го изненадил светот, но приказната немала среќен крај

Младенците биле наследничката Ваниша Митал и бизнисменот Амит Батија Има парови кои мислат дека е …