Ова е најтажниот хороскопски знак

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
ОВОЈ хороскопски знак е познат по нивната неодлучност и мрачно размислување, што доведува до тоа тие секогаш да бидат несреќни или депресивни.
Станува збор за Терезија.
Припадниците на овој знак не можат да го изберат вистинскиот пат заради нивните вечни дилеми, што ги растажува. Иако се неодлучни, тие се прилично непоколебливи на патот кон своите цели.
Терезиите се во постојан страв. Тие секогаш размислуваат за последиците и предвидуваат иднина што е обично црна и неизвесна во нивните умови.
Тие се претежно популарни во друштвото поради нивната добронамерност и интелигенција, па затоа добро се сложуваат со спротивниот пол.
Сепак, поради нивните негативни ставови, тие се сами на себе најголеми непријатели на патот кон среќата.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Еден град, едно пакување, 10 дизајнерски приказни од Шизик на ризик

Mакедонскиот лајфстајл бренд Шизик на ризик неодамна ја прошири својата палета на производи со уште …