(ВИДЕО) Жена со грепка му рекла на сопругот дека е бремена: Погледнете ја неговата реакција!

ХЕЈЛИ Баез и нејзиниот сопруг Рик ја имаат двегодишната ќерка Хазел, а таа неодамна открила дека е повторно бремена. Оваа вест решила да му ја соопшти на својот сопруг на креативен начин и снимала сè пред камера и го објавила на ЈуТјуб.
Со позитивен тест за бременост, таа се скрила од сопругот и возбудено рекла во камерата: „Јас сум бремена!“. Дошла до идеја да го сподели ова со таткото на своето дете користејќи среќна грепка.
Таа ја поставила камерата во кујната и му рекла на Рик да ја изгребе грепката и да види дали има нешто.

„Добив три златни шипки и на него пишува дека наградата е бебе“, рекол тој на глас, сфаќајќи дека сè е добро осмислен план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hayli Baez 🌟 (@haylinic)

Хајли е во 11-та недела од бременоста и со нетрпение чека преглед за да го открие полот на бебето. Датумот на породувањето е во септември.

Фото: Скриншот/Youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мајстори на измама и лаги: Овие хороскопски знаци ќе ве изневерат кога најмалку очекувате!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …