(ВИДЕО+ФОТО) Славната пејачка открила дека поради грешка животот ќе го помине во пекол: „Докторите ми рекоа дека имам уште 10. минути живот“

Таа открила дека предозирањето и влијаело околу оштетувањето на мозокот и дека и’денес има последици од сето тоа…
Американската пејачка и поранешна дизни ѕвезда Деми Ловато (28) неодамна открила дека има оштетување на мозокот откако во 2018. година откако се предозирала претрпела мозочен удар и инфаркт.
Имено 28. годишната Ловато за своето предозирање зборувала во својата најава за својот нова документарна серија на Јутјуб насловена како „Танцувањето со ѓаволот“.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)


Премиерата ќе биде на 23. март оваа година, а поп ѕвездата ги открила и последиците од предозирањето (за кој се верува дека е хероин) и тврди дека тогаш скоро починала.
„Имав три мозочни удари и инфаркт. Докторите ми рекоа дека имам 5.до 10. минути живот“, вели во својата најава славната пејачка.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ГИ НАСМЕАЛ ГЛЕДАЧИТЕ – Водителот на РТС се „телепортирал“ во студио за време на преносот на СП: „Сепак, не ја плаќаме претплатата за џабе!“

Водителот на Радио-телевизијата на Србија (РТС) стана хит на социјалните мрежи откако се „телепортираше“ во …