(ФОТО) СВЕТСКИ МЕДИУМИ – На Меланија и се смачило: Прашање на момент е кога ќе се разведе!

Според странските медиуми, Меланија Трамп е ладна во односите со нејзиниот сопруг и поранешниот американски претседател Доналд Трамп по напуштањето на Белата куќа, а на многумина им се чини дека разводот е неизбежен.
Меланија била револтирана од протестот на приврзаниците на Доналд во Капитол, што доведе до хаос и смрт на пет лица, а таа не е задоволна од начинот на кој тие го напуштија Вашингтон.
За проблемите во нивниот брак се пишуваше со години, а доказ за тоа се видеа во кои Меланија често одбива да застане или да се држи за рака со сопругот, а најновите извештаи и стории за измамата на Трамп ги влошија веќе разнишаните односи.
„Таа не направи ништо по насилните протести. Таа не одговори. Знаеше дека нема да добие ништо ако каже нешто на оваа тема”, рекол нејзин поранешен соработник, кој сакал да остане анонимен.


„Си-Ен-Ен“ објави дека по напуштањето на Белата куќа, Меланија деновите ги поминала на Флорида во спа центар далеку од Трамп. Тој поминува време со своите родители, и ја гледа својата сопруга само за вечера.
Според медиумите, рутината на Меланија во моментов не се разликува од тоа кога била прва дама. Тие исто така велат дека таа одбила неколку интервјуа во кои би зборувала за напуштање на Белата куќа и за новата прва дама Џил Бајден.
Извори тврдат дека часовникот отчукува и дека е прашање на време кога ќе се разведат. Од друга страна, некои пријатели тврдат дека Трамп е среќен во бракот и дека сè е во ред по напуштањето на Белата куќа.


Пред две недели, sвездата на филм во индустријата за возрасни отворено зборувла за нејзината врска со Трамп додека бил во брак со Меланија.

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 5. ГОДИНИ БИЛА КАЛУЃЕРКА, А ПОТОА ДОНЕЛА ЖИВОТНА ОДЛУКА: Денес е мажена жена и мајка на шест деца!

Поранешна калуѓерка раскажала дека била калуѓерка во манастир пет години и одлучила да го промени …