(ВИДЕО) Мајка му рекла на бебето „Те сакам“, а неговиот одговор станал вирален хит!

На YouTube можеме да најдеме многу слатки видеа каде бебиња или мали деца се смеат, пеат, „расправаат“.
Овие снимки честопати го разубавуваат нашиот ден и носат насмевка на нашите лица.
Веројатно некогаш сте се смееле на тие слатки кадри. Децата се толку прекрасни и моментите поминати со нив се навистина драгоцени.
Ова видео е симпатично за многумина, а она што ги освои срцата на многумина е тоа што во ова видео и мама и бебе пеат и една на друга си кажуваат те сакам -и те сакам. Мајката пее, а бебето Гема тоа слатко го повторува по неа…
Погледнете:

Фото: Принтскрин/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) БРЗО ОПОРАВУВАЊЕ – ОВАА СМЕСА ЛЕКУВА ХОЛЕСТЕРОЛ, ДОКТОРИТЕ СЕ ЧУДАТ: Ќе се опоравите брзо, се е природно а состојките ги имате во вашата кујна!

Кога ќе се помеша со сок од лимон, магдоносот не само што ја стимулира циркулацијата, …