Дневен хороскоп за вторник,09.02.2021: Близнаците пред проблеми со семејството или партнерот, Лавот не смее да го потцени партнерот, Јарецот склон кон претерување и предизвикува незадоволство…

Овен
Љубов:
Нема потреба да искушувате нечија емоционална наклонетост. Авантуристичките импулси можат да ве доведат до лошо решение.
Работа:
Ги иритирате соработниците со паметни постапки, деловната состојба може да биде комплицирана вон вашата волја и влијание.
Здравје:
Ќе ви годи психофизичка релаксација и опуштање.

Бик
Љубов:
Неразбирањата што ве придружуваат во вашиот љубовен живот не се безначајни, но не се тема што треба упорно да се повторува.
Работа:
Претерувате во различните барања што ги поставувате до вашите соработници. Ве чекаат негативни коментари или нечие незадоволство.
Здравје:
Изгледате напнато, ќе ви годи психолошка релаксација.

loading...

Близнаци
Љубов:
Одредена доза на мистицизам може да ви донесе непријатност во семејниот живот или во врска со партнер.
Работа:
Практично сте ориентирани и им давате приоритет на работните места што носат материјални резултати.
Здравје:
Важно е да се постави граница помеѓу различни обврски.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 27.09.2022: Во односот со саканата личност не е се како што би сакале, но се може да се подобри со поголема доза искреност и разбирање…

Овен Љубов: Партнерот знае да ве расположи со своите идеи. Некои ситуации се повод за …