(ВИДЕО) И се осветила на љубовницата на бившиот дечко: Тик-токерката направила нешто што сите ги воодушевило!

Се одмаздила на оригинален начин
Секоја врска со измами е многу болна и тешка, а една девојка открила како надминала една таква ситуација, освестувајќи и се на љубовницата на своето поранешно момче. Она што го сторила е потполно неверојатно и уникатно.
Џејд Пурвис на својот Тик Ток открила дека таа и нејзиниот сопруг се запознале благодарение на поранешните партнери. Нејзиниот свршеник, со кого била три години и неговата девојка, со која тој бил пет години, ги измамувале. Кога ја дознале вистината, решиле да им се одмаздат, па се венчале.

@jadepurvis53REPOST bcus im like that 🤷🏼‍♀️😜 ##JDSmashingIt ##MONCLERBUBBLEUP ##viral ##fyp ##blowitupagain

♬ hopeshecheats. – Marleigh Sturgess

„Патуваше 300 километри за да ме види. Ние сме во брак 4. години“, рекла оваа тик токерка.
„Добро сте направиле. Мило ми е што сте среќни заедно“, биле некои од коментарите. „Секогаш се’ се случува со причина. Вие сте создадени еден за друг. Ова е мојата омилена љубовна приказна“, се нижеле коментари.

Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …