(ФОТО) Шинејд О’Конор ги шокирала фановите со објавата за својот син:„Ужасен дел од пеколот!“

СЛАВНА Ирската пејачка Синеад О’Конор ги замоли обожавателите на Твитер да се молат за нејзиниот 16.-годишен син.
“Страшен ден од пеколот”, напишала таа, додавајќи веднаш: “Ако имате вишок молитва, ве молам насочете една за мојот син Шејн. Светлината на мојот живот”.

О’Конор, која исто така се нарекува Шухада Садакат по прифаќањето на исламот, не открила што всушност се случува со нејзиниот син а ова не е прв пат да побара помош од фановите во врска со нејзиниот син. Пред две години, таа молеше да и се помогне да го пронајде тогаш 14-годишниот Шејн, кој исчезнал од нивниот дом во Даблин. Тој бил пронајден два дена подоцна, здрав и безбеден.

Инаку, Шинеад О’Конор со години се бори со психолошки проблеми и зависности, а пред три месеци објави дека оди на лекување од траума и одвикнување од дрога.

Фото: Скриншот: YouTube, Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …