(ВИДЕО) Познатата актерка танцувала во кујната – Вниманието го украл нејзиниот извајан стомак

47-годишната Кејт Бекинсејл секој ден е во се подобра форма. Славната актерка уште еднаш ги импресионираше своите следбеници со фит линија. Танцуваше во кујната во лежерна облека. Облекла спортски топ и го покажа извајаниот стомак.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)


Иако таа самата се фокусирала на нејзината мачка Вилоу, која доста незаинтересирано продолжила да лежи и да мавта со опашката додека Кејт ги покажуваше своите танчерски способности на ритамот на хитот „Uptown Girl“ на Били Џоел, погледите на сите беа вперени во заводливата линија на оваа холивудска ѕвезда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Почина новинарот Тодор Пендаров – Беше жива енциклопедија

Новинарот и аналитичар Тодор Пендаров вчера по долго боледување почина во Скопје. Причината е Ковид …