(ВИДЕО) Ова морате да го погледнете: Блуд и разврат во новиот спот на Карди Б

Раперката Карди Б премиерно го објави спотот за нејзината нова песна „Up“. Ова е нејзин прв сингл од мегахитот „WAP“ кој ги освои музичките топ листи во текот на 2020. година.
Во новата кечи-песничка која се заканува да стане еден од најголемите рап-хитови оваа година, а која го најавува и нејзиниот нов студиски албум, Карди Би пее за своите сексуални достигнувања, непроценливо богатство и други девојки кои, како што вели, не можат да ја следат во тоа што го прави.
И по дифолт, во нејзин стил, видеото е преполно со провокации.
Не само што Карди Би твита на гробот на „починатата 2020 година“, туку има и неколку експлицитни сцени во кои таа се бакнува и лиже со танчерите од видеото (Мадона, Вие сте?)
Нејзиното ново, интересно видео можете да го погледнете подолу.

Фото: Принтскрин/Youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Трогателен потег на популарната пејачка: Платила 8.000 долари за погребот на свој обожавател

Светската sвезда Меган Ти Сталион направила необичен потег, кога платила 8. илјади долари за погребот …