(ВИДЕО) Вирален хит: Куче и бебе се натпреваруваат кој прв „ќа каже“ мама! Погодете кој победил!

Домашните миленици се често дел од некои семејни „игри“, особено кога има и мали деца…
Оваа мајка сакала да го научи своето бебе да каже – мама!
Но, во оваа игра на учење се вклучил и домашниот миленик.
Погледнете:

loading...

Фото: Скриншот

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Владеењето на Терезијата носи подобри денови за 3. хороскопски знаци: До 23.10. ним животот ќе им биде поубав!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …