КОЛКУ ПАРИ И ДАЛ БРЕД ПИТ НА ЏЕНИФЕР АНИСТОН ПОСЛЕ РАЗВОДОТ? Откриени детали од КРАХОТ НА БРАКОТ на бившите сопружници кои светот ги ОБОЖУВАШЕ!

Кога се развеле пред 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон беа двете најголеми филмски sвезди во светот.
За време на нивната врска, Пит заработи милиони глумејќи во филмовите Fight Club, Snech и Ocean’s 11. Jенифер, од друга страна, таа имаше 1.000.000 долари по епизода на „Пријатели“. Меѓутоа, кога се венчале во 2000. година, тие не потпишале предбрачен договор. Сега се поставува прашањето што сите ги копка – колку чинеше разводот на Бред Пит и Џенифер Анистон?


За почеток, тие се запознале во 1994. година, непосредно пред почетокот на серијата „Пријатели“, но станале пар неколку години подоцна, за да се венчаат во јули 2000. година во Малибу. Бред Пит дури се појави во една епизода на „Пријатели“ и тоа беше една од најгледаните епизоди од целата серија.

loading...

„Пријатели“ завршија во 2004. година, а Џенифер и Бред ја реновираа вилата и рекле дека е време да се прошири семејството. Не помина многу време, Бред започна да го снима познатиот филм „Господин и госпоѓа Смит“ и сите повеќе или помалку знаеме што се случи понатаму.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто некои луѓе нè НЕРВИРААТ БЕЗ БИЛО КАКОВ ПОВОД? Психолозите даваат објаснување!

Одговорот на ова прашање всушност лежи во нас самите Речиси секој знае некои луѓе кои …