Дневен хороскоп за вторник, 02.02.2021: Бикот конечно ја наоѓа сигурност, Девицата мора да биде понежна, Скорпијата мора да биде мудра…

Овен
Љубов:
Во емотивна смисла, нема потреба да ја ограничувате имагинацијата, изненадете ја својата сакана личност со необични идеи.
Работа:
Важно е да се одржи довербата во одредени соработници, како и да се прифатат некои посовремени идеи во бизнисот.
Здравје:
Разубавете го својот изглед и емотивно расположение.

Продолжува на следната страна

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 30.07.2021: Се’ повеќе, почнувате да пропуштате нечие присуство или емоционално внимание. Нема причина да ги потиснувате вашите чувства и потреби…

Овен Љубов: Кога се среќавате со саканата личност, осмислете забава што одговара на вашите заеднички …