(ВИДЕО) ГЛУВЦИ ВО ВИТРИНА ЗА ХРАНА: Луѓето на аеродромот се разбегале кога го виделе ГРОЗНИОТ ПРИЗОР!

Каде што има храна за луѓе,тука нема животни, особено глувци. Не знаеме што се случило со овој бифе-ресторан, но не сакаме ниту да претпоставиме. Неколку глувци се појавиле во витрината за храна.
Корисниците на Редит кои што го гледале ова видео не можеле да го скријат своето гадење затоа што оваа сцена не се случува секој пат.

Buffet at Charles de Gaulle Airport. Paris, France. from r/trashy

Секој го сакаа цртаниот филм „Рататуј“, но ова е премногу. На глодарите местото им е во природата, а не во храната.

Фото: Принтскрин/Reddit

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Еден град, едно пакување, 10 дизајнерски приказни од Шизик на ризик

Mакедонскиот лајфстајл бренд Шизик на ризик неодамна ја прошири својата палета на производи со уште …