Вашиот хороскопски знак открива како најлесно можете да се ослободите од стресот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
НЕ може секој да се справи со стресот на вистински начин, но секој се справува со него на свој начин. Она што може да функционира за една личност, не може да делува за друго. Припаѓањето на одреден хороскопски знак може да ви помогне да го откриете најлесниот начин да го намалите стресот во тешки моменти.

Овен
Дружење, забава или ноќно излегување е тоа што ги покренува. Со оглед на нивната спонтана и авантуристичка природа, по долгиот, исцрпувачки ден, тие сигурно ќе бараат забавни и возбудливи места.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 17.04.2021.: Близнаците треба да покажат добра волја и попустливост, Терезијата не треба да искушува личност со која е во врска, Јарецот мора да ги промени воспоставените навики поради…

Овен Љубов: Изгледате задоволни и расположени за излегување и повторна средба. Саканата личност прави се …