Дневен хороскоп за понеделник, 01.02.2021: Ракот да одбегнува непријатни теми, Девицата пред голема одлука, Стрелецот мора да се контролира…

Овен
Љубов:
На состанокот со блиска личност, понекогаш дури и „големите зборови“ не се доволни, важни се делата. Треба да направите некој посебен гест.
Работа:
Изгледате љубопитни и амбициозни, па проверувате различни информации што влијаат на нивото на деловна соработка.
Здравје:
Опуштете се во добро друштво, ќе уживате во релаксација.

Бик
Љубов:
Обидете се да го направите семејството среќно. Важно е да разберете и да одговорите на нечии емоционални потреби.
Работа:
Вашиот начин на размислување има позитивен ефект врз околината и ветува заеднички успех или добивка.
Здравје:
Вие сте во одлична психофизичка форма.

Близнаци
Љубов:
Поттикнете ја имагинацијата во изразувањето, сè што е убаво доаѓа од емоционална близина и меѓусебни договори.
Работа:
Вие знаете како да осмислите задоволителен одговор за вашите соработници или ефикасно решение за различни ситуации.
Здравје:
Вие сте во одлична психо-физичка форма.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Еден град, едно пакување, 10 дизајнерски приказни од Шизик на ризик

Mакедонскиот лајфстајл бренд Шизик на ризик неодамна ја прошири својата палета на производи со уште …