(ВИДЕО) Мајка на три деца тврди дека поради овој трик има потенок струк отколку пред бременоста

Инаку, летоска се зборуваше дека Пилар Рубио, сопругата на Серхио Рамос, која роди 4 деца, дека ја применува токму оваа вежба. Пилар приреди шок кога 21 ден по породувањето со четвртото дете се појави во костум за капење со рамен стомак. Но, Пилар скоро секој ден вежба, па никој не може да ја открие вистинската тајна за нејзиниот рамен стомак…

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial)


Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Како стјуардеса од Југославија преживеала пад од 10.000 метри

На 26. јануари 1972. година, Весна Вуловиќ работела како стјуардеса во авионот „Даглас ДЦ-9“ на …