Овие 3. хороскопски знаци никогаш нема да ве разочарат во кревет: Страствени до срж!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Тие уживаат во допирот и сакаат да експериментираат. Ако сте во врска со нив, знаете што е вистинско задоволство. Но, бидете внимателни: огнот може и да изгори…
Овен
Секој што некогаш водел љубов со личност родена во знакот Овен, никогаш нема да го заборави ова искуство. Ако сте во врска со оваа личност, емоциите нема да изостанат. Овенот често се вљубува на „ прва топка“ и веднаш почнува да гори од страст. Тој дава сè од себе во љубовта и сака да заведува на различни начини.

Скорпија
Ова е еден од најстрасните знаци на зодијакот. Скорпијата не е навикната на полу врски: кога се дава, таа се дава до крај – без воздржување. Или сака или мрази, нема трето.
Во кревет, Скорпијата е целосно посветена. Ако сакате да експериментирате со секс, тоа ќе го постигнете со Скорпија.

Водолија
Водолијата се труди да го задоволи својот партнер и водењето љубов за неа и нејзиниот партнер е незаборавен настан. Од друга страна, таа сака физичко задоволство, но само во комбинација со емотивно.
Ако Водолијата ве засака, бидете сигурни дека ве чека незаборавен секс.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Еден град, едно пакување, 10 дизајнерски приказни од Шизик на ризик

Mакедонскиот лајфстајл бренд Шизик на ризик неодамна ја прошири својата палета на производи со уште …