(ВИДЕО) Обидете се да наброите што се’ носи оваа Хонда!

МНОГУМИНА на Балканот со Фичо имаат изградено куќи, а во Америка ги селат со автомобил.
Сите имаме потреба, понекогаш, да го преоптоваруваме нашиот автомобил со багаж, намирници или некои други предмети кои честопати го надминуваат капацитетот на самиот автомобил. Возачот на оваа Хонда сепак отишол чекор подалеку.
Сите знаеме дека Хондите се многу издржливи, а меѓу нив посебно се издвојува Accord.. Оваа копија од Тексас е во посебни маки и се стреми да биде светски рекордер за тоа што го носи на покривот. Тешко е да се наброи што се има на покривот на Хонда, затоа едноставно ќе се предадеме и ќе продолжиме да му се восхитуваме на вештината на авторот кој го зголемил товарот со дополнителен носач – напред.
Погледнете го видеото и запомнете, не се обидувајте да го направите ова со вашиот автомобил.

Фото: Скриншот/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЈП КОМУНАЛНА ХИГИЕНА-СКОПЈЕ ЗАПОЧНУВА AKЦИЈА ЗА СОБИРАЊЕ КАБАСТ ОТПАД ВО СИТЕ СКОПСКИ ОПШТИНИ

Во периодот од 18 до 22 мај 2021 година,  ЈП Комунална хигиена–Скопје ќе спроведе акција за собирање …