(ВИДЕО+ФОТО) Што се случило со лицето на Деми Мур? Познатата глумица непрепознатлива на ревијата на Фенди во Париз!

Актерката Деми Мур се појавила на Париската модна недела и ја отворила ревијата на модната куќа Фенди за пролет-лето. Сепак, сите се прашуваат што се случило со нејзиното лице.
Деми на шоуто донесе јакна што ги откриваше нејзините рамена, панталони и обетки од дизајнерката Ким Џонс.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)


Сепак, најголемото внимание во јавноста го привлече нејзиното лице, поточно нејзините неприродно исечени и големи јагодици, поради што долниот дел од лицето на популарната актерка изгледа невообичаено.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fendi (@fendi)

По видеото и фотографиите што се појавија во јавност, многумина се прашуваат дали е ова знак дека актерката мора да го смени пластичниот хирург.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали верувате во НАРОДНИ ВЕРУВАЊА? Погледнете зошто нашите предци се венчавале само во овие ШЕСТ месеци од годината!

Дали знаевте дека месецот во кој ќе се венчате може да влијае на вас и …