(ФОТО) Меланија Трамп со една фотографија ја открила вистината за разводот: Никој не го очекувал ова!

Се шпекулираше дека Словенката само чека погоден момент да го напушти, но сепак се чини дека сè е само шпекулација и неосновани озборувања.
Имено, припадниците на седмата сила пишуваат дека првата дама има „пеколен план“, кој вклучува развод со Доналд Трамп, со кого е во брак шеснаесет години. Клопчето започна да се одмотува, а гласините ги започна изјавата на блискиот соработник на Меланија, која укажува на развод на Меланија и Доналд Трамп.
„Меланија брои минути додека не ја напушти Белата куќа и се разведе од Доналд“, изјавила Мароса Њуман, поранешна блиска соработничка на првата дама.

„Ако Меланија се обидеше да го посрамоти и да го остави додека беше претседател, тој ќе најдеше начин да ја казни“, изјавила соработничката на Меланија за Mirror во тоа време.
Сепак, Доналд Трамп излезе од Белата куќа држејќи ја раката на својата сопруга. Двајцата никогаш не ги коментираа шпекулациите за развод, а сега следеше уште еден гест што укажува дека разводот на Меланија Трамп засега е само „шпекулација“.
Имено, Меланија Трамп, која светските медиуми не ја оставаат на мир, откако нејзиниот сопруг ги загуби претседателските избори, денес објави фотографија, која многумина ја сфаќаат како негирање на сите шпекулации за разводот.
На својот официјален профил на „Твитер“, Меланија објави фотографија од венчавката. Поранешната прва дама на Соединетите Американски Држави го означила сопругот Доналд Трамп во соопштението и му ја честитала годишнината од бракот.

„Среќна годишнина на бракот“, напишала таа.

На фотографијата направена на 22. јануари на Флорида, Меланија изгледа посреќно од кога било. По тој повод, таа носела прекрасна „сирена’ венчаница со потпис на модната куќа „Диор“ и својот сопруг го гледа со заљубен поглед, не ни замислувајќи дека шеснаесет години подоцна за нивниот развод, ќе се пишува како водечка тема на медиумите од целиот свет.

Фото: Тwitter.com/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КОРОНА ВИРУС ВО МАКЕДОНИЈА – Денеска се регистрирани 726 нови случаи на Ковид 19: Починати се 7 лицa

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа …