Дневен хороскоп за среда, 27.01.2021: Вашето емотивно расположение и задоволство се менуваат во зависност од различните средби…

Овен
Љубов:
Изгледате весело и добродушно. Имате романтично расположение, а вашиот партнер искрено сака да ви удоволи.
Работа:
Имате можност да остварите двојна добивка, под услов да настапувате професионално и сугестивно пред соработниците.
Здравје:
Потребен ви е поттик за добро расположение.

Бик
Љубов:
Ви се допаѓа нечие внимание, па затоа го впивате секој збор што го кажува блиска личност. Насмевката на задоволство ја издава вашата внатрешна среќа.
Работа:
Имате добри идеи и се грижите за остварување заеднички интереси. Способноста да се прилагодите на различни услови е од суштинско значење за успех во бизнисот.
Здравје:
Вие сте во одлична форма.


Близнаци
Љубов:
Емоционалната состојба се менува, но не треба да се занесувате со лажна надеж. Бидете внимателни пред да прозборувате.
Работа:
Не претерувајте со вашето знаење или способности. Понекогаш малите детали ги решаваат конечните резултати.
Здравје:
Посветете ги вечерните часови на релаксација или некое омилено хоби.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …