(ФОТО) НЕ МОЖЕЛА ДА ОДОЛЕЕ – Елизабет Харли во топлес на снег: Фотографиите ги снимил нејизниот 18. годишен син

Таа облекла само  палто а била само во гаќички на нејзината нова линија за костими за капење
Актерката и модел Елизабет Харли позирала топлес во снегот, а фотографијата што ја објавила на Инстаграм ја направил нејзиниот 18-годишен син.
Убавата Британка носела палто само во гаќички на нејзината нова линија за костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

„Како можев да одолеам“, напишала таа покрај фотографијата што ја споделила со своите повеќе од 1,8 милиони следбеници на Инстаграм.
Таа исто така открила дека ја фотографирал нејзиниот син Дамијан, кој оди по нејзините стапки на моделингот.
Таа доби бројни комплименти, за фотографијата, но со големото внимание што го привлекла, не поминало без негативни реакции, а многумина често ја критикуваат за нејзината врска со синот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …