(ФОТО) ПОЗНАТО ТВ ЛИЦЕ ПРИЗНАЛО БРУТАЛНО УБИСТВО: Маж дошол во полиција и изговорил морбидни зборови!

Поранешниот учесник на популарното американско шоу „90 Day Fiancé: Before the 90 Days“ Даглас Вутен дошол во полиција и го признал бруталното убиство.
Политиката против ѕвездата покренала обвинение не само за убиства, туку исто така и за неовластен пристап, злоставување на деца и разбојништо.


Истрагата за случајот не е завршена – заедно со ТВ sвездата биле уапсени уште тројца наводни соучесници.

Дејствието на емисијата „90 Day Fiancé: Before the 90 Days“ говори за парови кои само комуницираат на Интернет, меѓусебно се запознаваат и се обидуваат да изградат врски.

Фото: Социјални мрежи

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 29.11.2022: Изгледате носталгично и премногу размислувате за нечие отсуство. Чувствувате жалење за некои пријатни или далечни спомени…

Овен Љубов: Ви недостасува воздржаност или емоционална дискреција во блиските контакти. Понекогаш работите ги гледате …