(ФОТО) Дечкото ја оставил поради дебелина а таа ослабнала и станала интернет сензација

Жената која бившиот партнер ја оставил поради нејзината тежина денес заработува цело богатство како секси манекенка.
На Миријам Бланко поранешниот партнер во Тексас и говорел дека е дебела, што и го убило и онака веќе ниското самопочитување. Мајката на четири деца вели дека имала околу 100. килограми кога поранешниот партнер решил да ја напушти, пишува Daily Star.
„Не сакав да излезам со него во случај тој да не ми каже дека сум дебела пред сите“, рекла таа.
Таа побарала утеха во храната и вели дека нејзината пресвртница била кога се погледнала во огледало за време на посетата на своето семејство на Денот на благодарноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

Потоа се посветила на вежбање и поздрава исхрана, а денес е во врска и со нов партнер. Ослабнала повеќе од 30. килограми, а новиот изглед и донел своевидна слава на Интернет.
Скоро 30.000 луѓе ја следат на Инстаграм, а таа исто така отворила страница за возрасни. Иако не открила колку заработува на OnlyFans, таа само вели дека „дефинитивно е доволно за сметките“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Blanco (@miss_fit_blanco)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Оливера се огласила на Инстаграм, прв пат, после смртта на Балашевиќ

ОЛИВЕРА БАЛАШЕВИЌ за прв пат по смртта на нејзиниот сопруг се огласи на својот Инстаграм. …