Дневен хороскоп за понеделник, 25.01.2021: Бикот пред неочекувана средба, Лавот во контрадикторност со партнерот, Стрелецот го чекаат нови возбудувања со…

Овен
Љубов:
Одговорете на порака од личност блиска до вас. Изненадете го вашиот партнер со необичен подарок.
Работа:
Фасцинирани сте од новите идеи за деловна соработка. Треба да се организирате правилно, не занемарувајте редовни обврски.
Здравје:
Ќе ви годи излегување или забава во познато друштво, како добра релаксација.

Бик
Љубов:
Сакате повеќе интересни настани во вашиот љубовен живот. Средбата со една личност може да го подобри вашето расположение.
Работа:
Потрудете се правилно да ги разграничите вашите одговорности од интересите што ве врзуваат за конкретни соработници. Не треба да толерирате нечие самоволие.
Здравје:
Вечерта ќе ви годи излегување или пешачење.


Близнаци
Љубов:
Светот околу вас изгледа многу подобро или поубаво кога сте во позитивно опкружување и со блиска личност.
Работа:
Важно е да ја задржите присебноста и да ја исправите грешката. Размислете кому треба да се обратите за поддршка.
Здравје:
Нема потреба да се оптеретувате со „тешки мисли“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Хоророт што го преживеала оваа жена не би му го посакале ниту на најлошиот непријател: Била силувана осум часа, а потоа полиена со киселина!

Кејти Пајпер била мис и модел на врвот на нејзината кариера кога нејзиното момче најмило …