Дневен хороскоп за недела, 24.01.2021: Бикот има потреба од нежност, Ракот мора да ги покаже чувствата, Стрелецот мора да го прифати она што го добива…

Јарец
Љубов:
Ако сакате сè да функционира беспрекорно, мора да имате добра волја и одредени манири во средбата со драга личност.
Работа:
Одржувајте оптимистичко расположение и бидете во тренд. Одговорете афирмативно на креативните идеи предложени од вашите соработници.
Здравје:
Зрачите со позитивна енергија и имате стимулативен ефект врз околината.

Водолија
Љубов:
Важно е добро да ги разберете оние што ги сакате. Потрудете се да постигнете емоционална блискост и да задоволите нечии потреби.
Работа:
Всадувате доверба, бидејќи во некои критични ситуации знаете да донесете правилна одлука од заеднички интерес.
Здравје:
Вие сте во одлична форма.

Риби
Љубов:
Непотребно играте „двојна улога“ во друштво на некој близок. Постојано се обидувате да прикриете некои настани.
Работа:
Доколку вашите деловни цели не одговараат на заедничките интереси, нема причина да реагирате залудно кон соработниците.
Здравје:
Обрнете внимание на поправилна исхрана или подобра заштита.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ – Непобедливото дуо направило УРНЕБЕС! Еве како татковците се грижат за своите ќерки и им прават фризури

Уживањето на татковците и ќерките е секогаш забавно со различни авантури … Има ли нешто …