НА СИТЕ ИМ БИЛО ДОСТА ВРИСКАЊЕ – Соседите и рекле да не вреска за време на секс, таа имала генијален одговор!

Корисник на Твитер @ sharbyname8 споделил фотографија од порака што соседите и ја оставиле за да престане да вреска за време на сексот затоа што на сите им било доволно од тоа.


Таа имала готов одговор што многумина ги насмеал.

„Бев убедена дека звучам како оние жени во реклами, но добро“, напишала таа.

Уште кога ја објавила пораката на Твитер, таа станала вирален хит. Многу корисници застанале во нејзина одбрана, велејќи дека врескањето за време на секс е целосно оправдано.
„Додека живеев во станот, имав сосед кој ми ја удираше рачката на метлата во таванот секој пат кога имав секс. Ме полуде“, напишал еден корисник.

Жената признала дека се чувствувала непријатно за целата ситуација.

„Колку и да се шегуваше на тоа, свесна сум за сè и се чувствувам засрамено. Ако ме прашаа убаво, ќе се обидев да се смирам, но сега ќе бидам уште погласна“, додала таа.

Објавата на крајот била избришана и сметката се деактивираше од непозната причина.

Фото: Twitter.com

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

ПОДОБРЕТЕ ја вашата врска со едноставна ВЕЖБА од само 30. секунди!

Сите сигурно сте ја минувале фазата на идеализација на партнерот и ова е нормална појава, …