Дневен хороскоп за недела, 17.01.2021: Планирајте омилена забава или емотивна средба, ќе уживате во весело друштво и нечие внимание…

Јарец
Љубов:
Сакате да оставите позитивен впечаток на личноста што ја сакате, но тоа не е лесна задача
Работа:
Потребна ви е личност која ќе ве насочи кон деловно решение или некој што ќе ви даде добар поттик.
Здравје:
Ќе ви годи релаксација.

Водолија
Љубов:
Бидете нежни и имагинативни во друштво на некој близок. Ако сте слободни, одговорете на нечиј повик.
Работа:
Проблемите полесно се решаваат со нечие присуство или договор. Искористете нечиј корисен совет.
Здравје:
Важно е правилно да ја насочите својата енергија.

Риби
Љубов:
Партнерот очекува да блеснете во полн сјај. Можеби тоа значи да се вложи труд, но секогаш вреди да се обидете.
Работа:
Дипломатската нота понекогаш станува неизбежна, а деловниот компромис е единственото правилно решение.
Здравје:
Потребна ви е психолошка рамнотежа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Дознал дека има рак па отишол кај пријател да ја избричи главата: Неговата реакција го расплакала! Ова се нарекува пријателство

Кога дознал дека има рак, Нефтали Мартин не знаел „каде удира“ и што да прави. …