(ВИДЕО) СО ПОМОШ НА СПЕЦИЈАЛНИ ОЧИЛА на 22. години прв пат видел бои!

Дечкото кој првпат видел бои на 22-годишна возраст, тоа го сторил со помош на специјални очила, а неговата реакција предизвикала големо внимание на Твитер.

Пријатели од Атланта за неговиот роденден му купиле очила за корекција на боите, и тој за прв пат ја видел бојата на неговиот автомобил и дрвјата околу неговата куќа.

Повеќе од два милиони луѓе го погледнале видеото што младиот музички продуцент го објавил на Твитер, а многумина биле трогнати од неговата реакција.
За британско „Метро“, ​​ова момче рече дека му недостасувал здив затоа што немал идеја дека боите всушност така изгледаат.

Фото: Принтскрин/Twitter.com

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Дневен хороскоп за четврток, 25.02.2021: Близнаците најсигурни во семејството, Лавот во дилема, Стрелецот слободно може да се препушти на љубовната инспирација…

Овен Љубов: Емотивните дилеми не треба да се продлабочуваат со погрешни одговори, партнерот очекува да …