(ВИДЕО+ФОТО) Ријана во жешко црвен латекс и чипка: Како вистинска богинка на љубовта!

Денот на вљубените опасни ни се приближува, а популарната пејачка и дизајнерка Ријана ја претстави најновата колекција на секси долна облека создадена во рамките на нејзиниот бренд Savage X Fenty по повод тој празник.
Волшебната убавица уште еднаш застана пред фотообјективот и сними нешто декадентна рекламна кампања – позираше во огнен црвен латекс и долна облека од тантела, а заводливиот стајлинг го заврши со накит вреден два милиони долари.
Ѓердани, нараквици и прстени со рубини и накит совршено се „споија“ со колекцијата на Ријана, што веднаш ги воодушеви нејзините верни обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

„Ова е токму онака како што изгледа вистинска божица на љубовта! Вие само што го спасивте пандемискиот Ден на вљубените!”, коментираат обожавателите.
Се чини дека познатата пејачка, по божиќните празници, кои ги помина со своето момче, раперот A$AP Rocky, во родниот Барбадос, повторно ја сфати својата работа сериозно.
“Никој од нас не може да знае какви ограничувања ќе ни донесе оваа 2021 година. Сепак, мојата креативност е исклучиво под моја контрола, и сакам да ја подигнам мојата музика и брендови на друго повисоко ниво”, известува таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

„Минатата година ми дозволи малку да забавам и да уживам во ситниците, карантинот ми даде време да направам се што не можев претходно: готвев, одев на прошетка … Важно е да научам да уживам во малите нешта, не смееме да заборавиме да бидеме љубезни самите кон себе“, изјави неодамна Ријана за британски Closer..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(Рецепт) Мед и ореви во служба на јакнење на имунитетот

Познато е дека медот придонесува за подобро здравје, и ако во тегла со оваа моќна …