(ВИДЕО) Маж (40) се избричил после 10. години: Реакцијата на неговата сопруга е несекојдневна!

Не можела да поверува во она што го гледа…
Професионалниот модел и амбасадор на производи за нега на брада Карлос Коста направил нешто невообичаено – ја избричил брадата за прв пат после 10. години.
На видеото што го сними, тој рекол:
„Имам 40. години, стар сум и сакам да видам како изгледам без брада, додавајќи дека тој ја запознал својата сопруга пред 7. години и дека таа никогаш не го видела без брада“.
Кога завршил со бричењето, тој бил изненаден и не можел да се препознае. Сепак, тој првенствено сакал да види како ќе реагира неговата сопруга. Кога влегла во куќата, Џени, неговата сопруга, не можела да верува во она што го видела. Таа била шокирана.
„Ова е чудно! Не можам да те погледнам, не личиш на себе“, рекла Џени, која била многу импресионирана затоа што првпат го гледа својот сопруг без брада.
По неколку секунди, таа забележала дека тој изгледа многу помладо без брада.

Фото: Принтскрин/youtube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Полицијата упаднала на илегална трка и пресретнала 45. егзотични возила

Во Хонг Конг нема шеги со силите на редот. По најавата за подготовка на друга …