(ФОТО+18) Инстаграм го преплавиле фотки на потполно голи жени во снег: Се’ започнало со шпанската водителка

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снег.
Кристина Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат поради фотографијата направена за време на снежната катастрофа во Шпанија, во која животот го загубија неколку лица.
Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирираше многу жени таму да направат слична фотографија.
Минатата година беа хит фотографиите во костими за капење на снег, а се чини дека оваа година, поради лајковите, многу инфлуенсерки ќе соблечат сè и ќе седнат во снегот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @manuelacardonam

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BLANCA MOULIAÁ (@sleepintheclouds_)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(Диета) ТИЈАНА ВАКА УСПЕАЛА ДА ОСЛАБНЕ 45. КИЛОГРАМИ: Сега строго се придржува до овој план на исхрана!

Еве што јаде пејачката во текот на денот… Денес Тијана Дапчевиќ (45) може да се …