(ФОТО) СКАНДАЛ – Тениска sвезда во голема неволја: Поранешна девојка го обвинува за злоставување

Скандали, пцости, навреди, неспортско однесување од секаков вид сега засенија нешто многу полошо
Австралискиот тенисер Ник Кирјос често пополнува колумни во медиумите, но тој многу ретко се појавува во нив поради успехот на теренот. Скандали, пцости, навреди, неспортско однесување од секаков вид сега засенија нешто многу полошо. Неговата поранешна девојка Кјара Пасари го обвинила за психолошко малтретирање и физичко злоставување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Passari (@chiarapassari)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Passari (@chiarapassari)

Сето тоа таа го објавила во својата сторија на Инстаграм. Двојката била кратко време во врска, сè започнало и завршило минатото лето. Но, овие обвинувања се доста сериозни и нема сомнение дека Кирјос наскоро и самиот ќе реагира.Ова е слична приказна со онаа на Александар Зверев, кого поранешната девојка исто така го обвини за насилство …

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Passari (@chiarapassari)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Passari (@chiarapassari)

Фото: instagram.com/chiarapassari/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) Лекарите и рекле дека не може да има деца па потоа на 46. години родила тројки

Кога Џорџија Фостер имала 36 години, лекарите и рекле дека никогаш нема да може да …