(ВИДЕО) Слаткиот едногодишник обожува нешто што повеќето деца го мразат!

Едногодишниот Леви е ѕвезда на социјалните мрежи…
Леви обожува да оди на фризер, а на социјалните мрежи се проширило видео од неговата радост додека го шишаат…
И’, ова видео е меѓу најгледаните на социјалната мрежа ТикТок.

Видео: Levi Donato Mastroianni Moraes

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НЕВЕРОЈАТНО дејство на јодот: Го засилува ефектот од вакцината и го јакне имунитетот

Јодот е практично незаменлив како антибактериско и антивирусно средство Заштитата што вакцината ќе ја обезбеди …