(ФОТО) УБАВИНАТА НЕ ТРЕБА ДА СЕ КРИЕ – Атрактивна шпанска водителка позирала потполно гола на снег

Водителката Кристина Педроче ја искористи силната снежна бура што ја погоди Шпанија за да направи специјална фотографија за нејзиниот профил на Инстаграм.
Имено, Кристина позирала целосно гола на снегот во познатата јога поза.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche)

„Сите занемевме и набљудуваме колку е скапоцен снегот, но исто така е многу убаво и важно да погледнеме во себе“, напишала згодната презентерка.
Фотографијата собрала скоро 350.000 лајкови.
„Спектакуларна“, „Каква фотографија“, „Зар не ти е ладно?“, „Го сакам ова“, „Прекрасна си, Кристина“, се само некои од коментарите под објавата.
Водителката објавила уште неколку фотографии на кои позира на снегот, но на останатите фотографии носела зимска облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche)

Инаку, Кристина на Инстаграм ја следат скоро 3. милиони луѓе кои честопати се почестени со привлечни и атрактивни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche)

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НЕВЕРОЈАТНО дејство на јодот: Го засилува ефектот од вакцината и го јакне имунитетот

Јодот е практично незаменлив како антибактериско и антивирусно средство Заштитата што вакцината ќе ја обезбеди …