(ФОТО) Тврдат дека ова ќе биде петта најуспешна серија на Нетфликс, а сите зборуваат за сцените со секс

NETFLIX деновиве објави дека, судејќи според моменталниот број на прегледи, нивната нова серија Bridgerton ќе ја погледнат дури 63. милиони домаќинства за 28. дена. Серијата беше премиерно прикажана на Божик, а доколку се остварат овие предвидувања, таа ќе биде петта најуспешна серија на Нетфликс на сите времиња.
Во моментов, Bridgerton е меѓу десетте најгледани серии на Нетфликс во 76. земји, пишува Variety.
Серијата е инспирирана од низа романи на Џулија Квин, а ја следи најстарата ќерка на моќно семејство, Дафне Бриџртон (Фиби Диневор) и нејзините искуства на лондонската сцена, каде што е најважно добро да се омажите. Реџи-Џин Пејџ, кој го отелотворува војводата Симон Хастингс, веќе се споменува како наследник на Даниел Крег во франшизата Џејмс Бонд, а сцените со секс ги воодушевиле гледачите.

Ова се сцените за кои најмногу се зборува:@ruethlessanyways go watch ##bridgerton ##duke ##dutchess ##romance ##wildestdreams

♬ Wildest Dreams – Duomo

Видео: ТикТок

Фото: Screenshot: Netflix

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …