(ВИДЕО) Похотната професорка ќе ве натера „да се вљубите“ во оваа серија!

Новата мини серија, која има само десет епизоди, а е направена во продукција на FX, има голем потенцијал да стане вашиот нов омилен фаворит.
Се вика „Учител“, „Наставничка“ или „Професор“, или едноставно – „A teacher”“, а ја режирала Хана Фидел, креаторка на истоимениот филм, кој доживеа голем комерцијален успех во САД. Главните улоги ги толкуваат Кејт Мара и Ник Робинсон, а својата премиера ја имаше на стриминг сервисот Хулу на 10 ноември 2020 година.


Серијата следи сложена и многу последователна предаторска врска помеѓу младата професорка Клер Вилсон и нејзиниот ученик Ерик Вокер, во средно училиште во Тексас.
Обожавателите се особено воодушевени од експлицитниот секс и развратните сцени со кои серијата изобилува.

Фото: Скриншот/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) Глумицата која со години се бори со ракот овие денови има причини за славење!

Кога неодамна на социјалните мрежи напиша дека е подготвена да замине и дека веќе напишала …