(ВИДЕО+ФОТО) Каролина Гочева конечно проговорила за брачниот живот:„Сите прво прашуваат кога ќе се мажиш, па потоа кога ќе родите бебе…“

Иако од мали нозе е во жижата на јавноста Каролина Гочева успешно го криеше својот приватен живот, а таа пракса продолжи и откако се омажи…
Каролина Гочева кога станува збор за музиката секогаш има да понуди добра и квалитетна песна, но за приватниот живот не сака многу да зборува.
Таа вели дека не крие ништо од приватниот живот и дека се знае доволно како и основните работи кои не можат да се сокријат.

Во интервју за „Ексклузив“ таа вели дека во брачниот живот секојдневието и изгледа како на секоја нормална жена.
„Понекогаш знам да потфатам по дома, сакам да готвам. Не сум совршена, но сакам да експериментирам и сакам да правам некои работи“, вели Гочева.

Таа истакнала дека иако со нејзиниот сопруг Михаил Корубин и двајцата се уметници сепак успеваат да го прилагодат времето како им одговара.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

„Ние уште од почетокот кога се запознавме многу фино функциониравме бидејќи и двајцата имаме флексибилно работно време. Може сами да одредиме кога сме на одмор, кога работиме. Јас и сопругот кога сме зафатени сме зафатени 24/7, а кога сме слободни сме слободни и двајцата. Кога сме слободни и двајцата може да си го испланираме времето како што сакаме. Во тој поглед функционираме одлично“, вели пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Гочева вели дека ја прават среќна луѓето кои ги сака, а за приновата во семејството истакна дека би сакала да се реализира како мајка.
„Тоа се прашања кои така се поставуваат. Прво кога ќе се мажиш, па потоа кога ќе родите бебе. Се разбира дека би сакале и тоа да се случи, но животот самиот си ги планира работите“, вели Гочева во интервјуто за „Ексклузив“.
За потсетување, Каролина го издаде албумот „Извор“, а обвивката за aлбумот токму ја направи нејзиниот сопруг.

Фото: Принтскрин/youtube

Фото: Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) ВИДЕО+ФОТО) Дошол на венчавка со шест жени:„Сите се трудни од мене!“

На Инстаграм објавил фотографии од венчавката Контроверзниот богаташ познат како Прити Мајк предизвикал низа коментари …