(ФОТО) МУДРА МАЈКА – Северина после долго време објавила фотка со синот – со трик ја надитрила забраната на судот

СЕВЕРИНА Новата година ја дочекала во станот со нејзината мајка Ана, а судејќи според последната фотографија што ја објави на својот Инстаграм профил, со нив бил и синот на Северина, Александар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Имено, пејачката објави фотографија на која позира со момче облечено во костум на Спајдермен, а маската целосно му го покрила лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

“Miles Morales & Catwoman ви посакуваат здрава, среќна и мирна година, полна со прегратки. П.С. Драг Дедо Мраз и PS5”, напишала таа под фотографијата која за помалку од еден час собрала над 20.000 лајкови.
Имајќи предвид дека Општинскиот граѓански суд во Загреб донел привремено решение со кое на Северина и се забранува да објавува фотографии со нејзиниот малолетен син на социјалните мрежи, на овој начин Сева успеала да објави фотографија на која позира со нејзиниот осумгодишен син без да го покаже неговото лице.

Фото: instagram.com/severina/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …