(ФОТО) За време на појадок, ненадејно, починала бремена инфлуенцерка која го чекала петтото дете!

Инфлуенсерката Емили Мичел (36), која била бремена со своето петто дете, починала ненадејно три дена пред Божиќ, потврдило нејзиното семејство.
Блогерката кој го водела Инстаграм профилот на Hidden Way, починала за време на појадокот. Обидите да ги спасат неа и детето биле неуспешни, а лекарите сè уште не ја утврдиле причината за смртта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EMILY (@the.hidden.way)

„Нашите срца се скршени и толку многу ќе ни недостасува нејзиното присуство. Ем имаше големо влијание врз животот на многу луѓе и таа загуба е несфатлива за секој што ја познаваше. Нашата пријателка беше посветена мајка и сопруга и многу ги сакаше своите деца“, стои на страницата GoFundMe каде се собираат средства за нејзиниот погреб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EMILY (@the.hidden.way)

Фото: instagram.com/the.hidden.way/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Мајка за синот изградила мостови до училиште

Грижлива мајка во кинеската провинција Хенан потрошила повеќе од милион јуани или околу 154.000 американски …