ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ: Погледнете како бебето се расправа со татко и бидејќи не сака да се симне од масата!

Честопати на Интернет можеме да наидеме на слатки снимки со бебиња. Ова видео не насмеа и ни го разубави нашиот ден, а сигурно истото ќе ви го направи и вам!
Станува збор за мало девојче кое се качува на маса, а нејзиниот татко се преправа дека е лут и и вели да слезе. Таа не сака да го послуша, па наместо тоа „се расправа“ со него.
Изгледа многу симпатично, а нејзината мајка го снимаше сето тоа и го поставиула на Јутјуб.
Погледнете го видеото:


Фото: Скриншот/Youtube.com

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Откако беше обвинета за фотошопирање фотографии, актерката откри како изгледа без шминка

Откако беше обвинета дека изгледа непрепознатливо на фотографиите, Салма Хајек на Инстаграм го покажа својот …