Среќна нова 2021.: Нека оваа година ви биде без грижи и полна со насмевки!

Нека оваа година ви биде полна со насмевки, да трае со среќа и заврши со исполнување на сите ваши желби!


Ви посакуваме Среќна нова 2021. година и со своето доѓање да избрише се што Ве притискало, нервирало, создавало тешкотии, нервози, а да Ви донесе, среќа, радост, остварување на желби, благодет, се’ што ви посакува душата!
Ваш Екран

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Имунитетот после ковид трае подолго отколку што мислевме

Кај оние кои се опоравуваат од ковид 19, имунитетот кон вирусот може да трае најмалку …